Estetik Ameliyat Sonrası Doktordan Gelen Mesajla Hayatının Şokunu Yaşadı

Avusturya’da ikamet eden 35 yaşındaki Sevda D., mide küçültme operasyonu sonrasında hızla kilo kaybetti. Ancak vücudundaki sarkmaları düzeltmek için yaptırdığı kol gerdirme ameliyatı, neredeyse ölümcül sonuçlar doğurdu. Operasyonu gerçekleştiren Doktor Defne E.’nin ilettiği mesaj, genç kadını derin bir korkuya sürükledi: Kolunun kesilmesi gerekebilir!

Sabah gazetesinin haberine göre, Sevda D., sarkmaları daha da azaltmak için Türkiye’de bir estetik cerrahla anlaşmaya karar verdi. Ancak başka bir doktora fiyatlar çok yüksek gelince, internet aracılığıyla Op. Dr. Defne E. ile anlaştı. Ancak operasyon sonrasında kolunda hissizlik ve ağrı hisseden genç kadın, hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorunun uyarısı üzerine, dikişlerin acilen açılması gerektiği belirtildi. Enfeksiyon riskiyle karşı karşıya kalan Sevda D., doktora karşı şikayetçi oldu ve savcılığa başvurdu. Bu şikayet üzerine doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

DİKİŞLERİ AÇTILAR, ENFEKSİYON KAPTILAR!

Kolundaki durumu Doktor Defne E.’ye göstermek için fotoğraf gönderen genç kadın, hemen tedavi için doktorun yanına gitti. Hastanede kolundaki dikişlerin açılması gerektiğini söyleyen Doktor Defne E., aksi takdirde kolunun kesilmesi gerekebileceğini belirtti.

Dikişlerin açılmasına razı olan genç kadının kolundaki yara enfeksiyon kapmıştı. Kolundaki yaralarla birlikte, Sevda D. doktor Defne E. hakkında şikayetçi oldu ve bu şikayet sonrasında doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x